Yaz Kampanyası Katılım Koşulları

Kapat

2021 YILI GOODYEAR YAZ KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

 

Bu kampanya Türkiye genelinde sadece kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından kampanya tarihleri olan 15 Mart 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında 17 Jant ve üzeri Goodyear marka, Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişilere, https://goodyearclub.com.tr/  (“Kampanya Web Sitesi”) adresinde bulunan GOODYEAR YAZ KAMPANYASI butonuna tıklayarak  kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve aktivasyon formundaki ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde Eagle F1 ürün grubunda 17 inç lastikler için 240 TL, 17 inç lastikler için 300 TL ve 19 inç ve üzeri lastikler için 500 TL değerinde; Eagle Sport TZ ürünlerinde ise 17 inç ve 18 inç lastikler için 150 TL değerinde Goodyear Servis Çeki hediye edilecektir.

 

 1. Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

 

 1. Kampanya katılımcısı,  (“Kampanya Web Sitesi”) üzerinden  kampanya hakkında bilgilere ve kampanya katılım koşullarına ulaşır. Kampanya katılımcısı, GOODYEAR YAZ KAMPANYASI linkine tıklayarak aktivasyon formunu doldurur. Katılımcının, 6698 Sayili Kisisel Verilerin Korunma Kanunu ve 6563 Sayili Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkinda Kanun uyarinca hazirlanmiş aydinlatma metni ve kisisel verilerin islenmesine, ticari elektronik ileti gönderilmesine yönelik onaylarini vermesi ardından başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına SMS yoluyla gönderilecek olan aktivasyon kodunu kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayisi ve satış noktalarında yetkili ile paylaşır.

 

 1. Kampanyaya sadece, 17 inc ve üzeri Goodyear marka Eagle F1 ürün grubu (Eagle F1 Asymmetric, Eagle F1 Asymmetric 2, Eagle F1 Asymmetric 2 SUV, Eagle F1 Asymmetric 3, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, Eagle F1 Asymmetric 5, Eagle F1 Asymmetric SUV, Eagle F1 Asymmetric SUV AT, Eagle F1 Asymmetric SUV AT 4x4, Eagle F1 Supersport, Eagle F1 Supersport R, Eagle F1 Supersport RS) ve Eagle Sport TZ ürün grubunda (Eagle Sport TZ ve Eagle Sport SUV TZ) binek ve 4x4 yaz lastikleri dahildir. Ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır. ROF ürünler dahil değildir.

 

 1. Söz konusu Goodyear Servis Çekleri sadece Kampanya uygulayıcısı olup, satış işlemini gerçekleştiren Goodyear bayilerinde veya satış noktalarında geçerlidir. Goodyear Servis Çeki rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu - cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için geçerli olacaktır.

 2. Goodyear Servis Çeki, satin alma ile ayni zamanda satın alınacak servis hizmetlerinde aşağıdaki tutarlarda bedelsiz yararlanabileceklerdir.

 

Eagle F1 ürün grubunda;

Eagle Sport TZ ürün grubunda;

 

 1. Kampanya, sadece kampanya uygulayıcısı Goodyear bayileri ve satış noktalarında geçerli olup, internet üzerinden yapılacak lastik alımları kampanya kapsamı dışındadır.

 

 1. Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.

 

 1. Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.

 

 1. Kampanyaya katılanlar kampanyadan yararlanmak için paylaşmış olduğu kişisel bilgilerin Goodyear tarafından işlenmesine, kendi iştirakleri arasında olmak üzere gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında transfer edilmesine, kampanyanın sona erme tarihinden sonra düzenlenecek kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde de kullanılmasına muvafakat etmiş olduğu, söz konusu kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde kendisiyle iletişime geçilmesine onay vermekte olduğunu kabul etmektedir .

 

 1. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Sanal Mağaza ve Goodyear, söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 1. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Sanal Mağaza ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 1. İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

 

 1. Goodyear, kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

 1. İşbu kampanya GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. adına SANAL MAĞAZACILIK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş.tarafından yürütülmektedir. Kampanyayla ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.

 

SANAL MAĞAZACILIK Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No: 5 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE  İrtibat Numarası: 0216 538 52 74

Hafta içi pazartesi – cuma / 9:00 – 18:00 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)

 

 

Yaz Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Kapat
 1. Goodyear Yaz Kampanyasından kimler faydalanabilir?

Goodyear Yaz Kampanyasından (‘’Kampanya’’) 15 Mart 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri, kampanya uygulayıcısı olan Goodyear Bayi ve Satış Noktalarından 17 Jant ve üzeri Goodyear marka, Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil , 4x4 & binek yaz lastiği ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişiler faydalanabilir.

 1. Goodyear Servis Çeki Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Kampanya katılımcısı,  (“Kampanya Web Sitesi”) üzerinden  kampanya hakkında bilgilere ve kampanya katılım koşullarına ulaşır. Kampanya katılımcısı, GOODYEAR SERVİS ÇEKİ KAMPANYASI linkine tıklayarak aktivasyon formunu doldurur. Katılımcının, 6698 Sayili Kisisel Verilerin Korunma Kanunu ve 6563 Sayili Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkinda Kanun uyarinca hazirlanmiş aydinlatma metni ve kisisel verilerin islenmesine, ticari elektronik ileti gönderilmesine yönelik onaylarini vermesi ardından başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına SMS yoluyla gönderilecek olan aktivasyon kodunu kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayisi ve satış noktalarında yetkili ile paylaşır.

 

Tüketicinin aktivasyon kodunu alabilmesi için, katılımcıların aktivasyon formunda doldururken “6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Onay Metni”ni okuması ve kabul ettiğini onaylaması gerekmektedir.

 

Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.

 

 1. Goodyear Servis Çeki kampanyasından kimler faydalanabilir?

17 Jant ve üzeri Goodyear marka, Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil , 4x4 & binek yaz lastiği ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişiler faydalanabilir.

 1. Goodyear Servis Çeki Nerelerde Geçerlidir ?

Goodyear Servis Çekleri sadece Kampanya uygulayıcısı olup, satış işlemini gerçekleştiren Goodyear bayilerinde veya satış noktalarında geçerlidir. Goodyear Servis Çeki, satin alma ile ayni zamanda satın alınacak servis hizmetlerinde aşağıda belirtilen tutarlarda bedelsiz yararlanabileceklerdir.

 

Eagle F1 ürün grubunda;

Eagle Sport TZ ürün grubunda;

 

 1. Goodyear Servis Çeki Hangi Hizmetleri Kapsar?

Goodyear Servis Çeki rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu - cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için geçerli olacaktır.

 

 1. Kampanyadan kaç defa faydalanılabilir?

Her Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.

 1. Kampanya ile ilgili sorularda hangi telefon numarası aranabilir?

Sanal Mağazacılık irtibat numarası 0 216 5385274. Hafta içi Pazartesi – Cuma / 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

SANAL MAĞAZACILIK Lojistik Merkezi,  Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE  İrtibat Numarası: 0216 538 52 74

 

 1. Kampanya online alışverişlerde geçerli midir?

 

Hayır. Kampanya, sadece kampanya uygulayıcısı Goodyear bayileri ve satış noktalarında geçerli olup, internet üzerinden yapılacak lastik alımları kampanya kapsamı dışındadır.

 1. Kampanya hangi ürünleri kapsar?

 

Kampanyaya sadece, 17 inc ve üzeri Goodyear marka Eagle F1 ürün grubu (Eagle F1 Asymmetric, Eagle F1 Asymmetric 2, Eagle F1 Asymmetric 2 SUV, Eagle F1 Asymmetric 3, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, Eagle F1 Asymmetric 5, Eagle F1 Asymmetric SUV, Eagle F1 Asymmetric SUV AT, Eagle F1 Asymmetric SUV AT 4x4, Eagle F1 Supersport, Eagle F1 Supersport R, Eagle F1 Supersport RS) ve Eagle Sport TZ ürün grubunda (Eagle Sport TZ ve Eagle Sport SUV TZ) binek ve 4x4 yaz lastikleri dahildir. Ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır.